3 najlepsze komedie i filmy do śmiechu

Śmiech-to coś jest uniwersalne. Z tych, które nigdy nie przejdź film do kina, bardziej doświadczeni, zawsze lubię oglądać Komedie, zabawa i miło spędzić czas. Dlatego będziemy rozmawiać z wami najlepszymi filmami śmiech i komedia, że istnieje.
Śmiech-to emocja, która łączy ludzi. Temu, że pamiętać, aby wszystkie twoje problemy i przejść dobry czas. Zawsze lubię się śmiać, od dzieci do najbardziej seniorów i jeden z najlepszych sposobów, że jest się śmiać, to oglądając film Komedia.

komedie
Filmy Komedie mogą być bardzo różne. Od romantycznych komedii do filmów od śmiechu, bardzo głupie, pełne gagów, cel-zmusić widza do wypoczynku i zabawy, jak to możliwe. – Mimo, że film spróbuj na guateque, że wylądował samolot pełen pasażerów, postacie, zazwyczaj skończyć, schowany w bałagan utworzyć wyluzowany i szczęśliwy koniec, przechodząc różne sytuacje disparatadas i zabawne.Choć humor to coś, co subiektywne, jest Komedia dla wszystkich typów ludzi. Dlatego, w ten reportaż, przyjrzymy się kilku najlepszych filmów i śmiech komedia film, filmy zarówno bieżących, jak i starsze:

Najpopularniejsze komedie

Coś o Mary(1998)
Reżyseria: Bobby Farrelly, Peter Farrelly
Aktorzy: Ben Stiller, Cameron Diaz, Matt Dillon, Czy Evans, Jeffrey Tambor.

Film, który komedia sprawił, że wyścig Ben Stiller w kinie był jednym z romantycznych komedii najbardziej śmieszne 90-tych.’Coś o Mary’ opowiada historię młodego studenta (Ted), że po ogromny problem z zamknięciem na zamek błyskawiczny spodni, nienawidzę jego spotkania z Mary w dniu ich zakończenia.Trzynaście lat później, i wciąż jest w niej zakochany, Ted zatrudnia prywatnego detektywa, aby odnalazł Mary nie mogła przewidzieć, że będzie ją kochać też. Twoje żarty escatológicos i politycznie niepoprawne robią tego obrazu bracia Farrelly komedia, zabawy.

Ali G jest na wolności (2002)
Reżyseria: Mark Mylod
Aktorzy: Sacha Baron Cohen, Emilio Rivera, Gina Pijana, Dana de Celis.

Pierwsza postać Sashy Barona Cohena zobacz film komedia własny, to prawdopodobnie twoja postać jest najbardziej znany. Ali G, schematycznie, na zachodzie, musi uratować ośrodek kultury swojego okręgu, po wejściu w życie polityczne Anglii, osiągając wejścia do gabinetu brytyjskiego rządu. Charakteryzuje się nastrój których mój gołąbek i niefrasobliwe, wiele jego sceny są częścią kultury Ludowej wśród młodzieży.Dla tych, którzy lubią świetny film, od śmiechu z dobrego scenariusza nie musi poświęcać zbyt wiele uwagi, ale to, co wiadomo na pewno, że ‚Ali G jest na wolności” ma zagwarantowane pomruki śmiechu widzów.

Wschody, że nie mało (1988)
Dyrektor: Wschody, że nie mało
Aktorzy: Antonio Resines, Józef Sazatornil, Manuel Aleksander, Fedra Lorente, Louis Ciges Aurora Bautista, Tito Valverde, Pastora Vega, Samuel Claxton, Enrique San Francisco, Rafael Alonso, Gabino Diego.

Jeśli jest to komedia Hiszpanii, która zasługuje, aby być na tej liście, to Wschody, że nie mało. Historia zaczyna się, gdy Teodoro, hiszpański inżynier, który jest profesorem na Uniwersytecie Oklaoma, wraca do Hiszpanii, aby cieszyć się wakacje. Po przyjeździe dowiaduje się, że jego ojciec zabił jego matkę, aby zrekompensować straty, kupujesz motocykl z wózkiem i tak jechać razem. W ten sposób osiągają wiosce górskiej, która wydaje się pustynią, ale w rzeczywistości, wszystkie jego mieszkańcy znajdują się w kościele. Ojciec i syn odwiedza wybory, które odbywają się każdego roku, aby przypisać burmistrza, leczy nauczyciela i dziwka. Ale nie tylko to. Między średnimi przybywa grupa amerykańskich komedia studentów, około meteorolodzy belgijskich, grupa dysydentów Chóru Armii Rosyjskiej, a nawet najeźdźców, zamaskowanych sąsiedniej wsi.