Jak powstaje film?

filmKino akcji z foto film oferty uderzające stałość w obliczu śmierci. Ale poza tym, to jest sztuka realistycznie, z około ograniczeń, które sprawiają, że беднейшую: jeśli chcę zobaczyć w tej klasie, nie mogę udawać, klasa innego. Mogę strzelać z ziarnem lub bez chleba, ozdobić, ale nie mogę zmienić stronę. Nie jest spadkobiercą teatru, ale i zbrojna”. Pierwsze filmy mają duże pojemności narracji: jest tymczasowe podziały, które są w stanie zrobić pierwszy płaski nóż, ktoś płacze, i przejść od razu do domu. To zasoby, które nie były dostępne teatru i sam Roman.Pierwsze scenarzyści przychodzą dziennikarstwa, która pojawia się na długo przed kina, ale podziela jego obsesja powiedzieć, co się dzieje. Film dziedziczy dziennikarstwa poczucie, bezpośredniość, poczucie, sprawić, byś uwierzył, sprawia, że można zobaczyć, choć ma gałąź, składające się na pokrewieństwo z sztukami plastycznymi.

Najważniejszy jest reżyser

Jak tylko film zaczyna być narracji, zaczynają adaptacji utworów literackich. To demonstracja, że również kina niemego został zbudowany za pomocą słów. W pierwszych latach kina mówili w filmie przechodzi kryzys języka, dopóki nie zrozumiesz, że to dwie rzeczy jednocześnie: obraz i słowo. Występuje również zamieszanie: kino jak adaptacji literackiego lub jako oryginalne dzieło. Faktycznie, film-to zawsze jest adaptacja. Jako język, należy dostosować każdy pomysł, historię lub anegdota, aby włączyć do filmu. Po prostu, niektóre filmy rodzą się z pracy artystycznej lub literackiej podgląd.Łącznik w filmie opowiedziana jest, tak samo, jak powiedzieć koledze, film, aby iść z nią. Pierwszym obowiązkiem kreska jest uwierzyć w to, że film istnieje. Tym bardziej, że istnieją setki technik, intuicja i zamiar narracji ludzi wyżej, niż w jakiejkolwiek formule, który jest zainstalowany. Podręczniki biorą dużo przykładów, i starają się zrozumieć, w jakim są one wyglądają. Dochodzą do wniosków, które alcanzaríamos na kwadrans. Istnieje tak film wiele typów narracji jako sposobu opowiedzieć historię. Jeśli ktoś mówi: „Nie będziesz wierzyć w to, co stało się wczoraj”, stanowi zasób opowiadania. Ale, jeśli on mówi: „Wiesz, że zerwałem z moją dziewczyną? To jest coś, co mam powiedzieć”, używa innego. Te same zasoby, które korzystają z reżyserzy i scenarzyści.

Film- historia opowiedziana na ekranie

Trzeba zbudować film słowa, dlatego, że film jest prawdopodobnie najdroższym z języków artystycznych. Na to wygląda architektury więcej, niż w jakimkolwiek innym środowisku. Aby zbudować budynek, należy zrobić kilka rysunków i kilka badań. Jest to proces zbierania pieniędzy, które wykorzystuje mechanizmy uwodzenia. Wiele osób uważa, że to, co kusi producent jest myślnik. To przekonanie opiera się na niewiedzy i przemysłu. W większości przypadków producenci, uwieść, co jest wokół scenariuszy, które często nawet nie czytali. Scenariusz-to nasza wartość, gdy Julia Roberts nie jest zainteresowana w naszym projekcie, lub gdy nasze ścieżki nie dość, że dają nam ani tysięcy euro, aby film. Tak, że piszemy myślnik ze słowami. I w nich to samo, co powiedział Nabokov w odniesieniu do procesu literackiego: „myślenie jest tylko sposób, aby wyrazić siebie: akcja.” W kinie to masz dwie możliwości: słowa i obrazy, i ich kombinacje. Do tego są zasoby, które wspomnieliśmy, i co najważniejsze, metafora. Kiedy studiowałem kina w USA, co, jak się wydaje, miejsca najdalej od интеллектуализм kina, pierwsze, co mnie uczono, że, aby pisać dobre scenariusze, że czytać dużo poezji, bo to gatunek literacki, który wykorzystuje różne metafory i transposiciones zdjęć, aby opowiedzieć. Poezja film oferuje obrazy, które pozostały prawie jak banał: brak reżyserów, ani fotografów wymyślają, że smutek to kryształ, na który pada deszcz, ani samotności, to człowiek, który idzie wśród tłumu. Byli poeci. Dobrzy reżyserzy tworzą takie zasoby cinematográficamente.