Jakie filmy warto oglądać ?

Wydaje się, że jury był zdania, że był klasyczny prezent i prawdopodobnie czuł, że nie powinien pogłębić ten żart jeszcze bardziej, bo chyba nic innego, nie ma ani prawa, aby złe, a dlaczego nic przeciwko, myślę, że który wie, że nie zasłużył na nie, wystarczy.

Niedocenione dzieła

Niedocenione dziełaBezpośrednio na pytanie, co to jest, że tak jury, że główną nagrodę oddał francuskim autorze. Odpowiedź: łatwe i proste, bo oprócz tego, że jury zawsze żywi sympatii do krajowych autorów (coś podobnego dzieje się i na Weneckim festiwalu filmowym, gdzie nie tak rzadko tylko czekają, aby pojawić się niektóre włoski reżyser z przynajmniej mgliście folią, tak, aby mu włożył w ręce Złotego lwa), Jacques mądrze wybrał temat dla swój najnowszy film. A mianowicie, widząc, że jeden z najbardziej aktualne problemy, z którymi boryka się Europa, duży napływ uchodźców, postanawia nakręcić film o podłączonego do ludzi, którzy udają, że są rodziny, aby uzyskać dokumenty. I mam być szczery, nie działa to nawet trochę źle. Ale, czy to nawet trochę źle, wystarczy, aby ?

On kręci film o ludziach, którzy uciekają z wyspy od bezlitosnych cywilnego konfliktu, który szaleje w ich kraju, z nadzieją, że będzie im, jak tylko ziemią, będzie dużo lepiej. Dobry francuski reżyser analizować zachowanie ludzi, którzy z prawdziwej dżungli, nagle przeniósł się do, jak nam doskonale ilustruje, znacznie i miejskiej dżungli. Ponadto, autor pokazuje, że nikt tych uchodźców nie czeka z otwartymi ramionami, ale patrząc tylko, jak się ich pozbyć ich w odległe przedmieścia Paryża, w których króluje zbrodnia.

Prawie we wszystkich swoich filmach było bardzo uczucie dla ludzi, z polami, które, z powodu złych warunków socjalnych, zaczęli walczyć z przestępczością, a sytuacja nie różni się ani w filmie. Tak, ludzie, którzy uciekli od wojny domowej znowu będą na linii ognia w kraju, dla którego myśleli, że to ich ziemia obiecana.

Uderzająco będzie widoczny i trudny proces adaptacji nowych początkujących w otwarte i przyjazne, a w rzeczywistości, bardzo i do wszystkiego, co nowe społeczeństwo. Dla początkujących w języku francuskim społeczeństwie, nie zostało nic prócz cierpienia i męki, które mieli, aby zaoszczędzić i w Sri Łańcucha. Tak społeczeństwo ojca, stworzonej przez fałszywych rodziny, aby ponownie broni, które mu poprzednią rodzinę, jak by obronił swój fałszywie, ale dla niego tak prawdziwy, nowy, rodzinny sen i spokój.

Trzeba się wczuć

Trzeba się wczućW końcu, jeszcze raz powiem, że jego właściwości w żadnym wypadku nie jest to zły film, i że ostatnie osiągnięcie, oczywiście, nie jest to kolejny żałosny opowieść o ludziach zagubionych w obce ziemie. Ale ja również, to samo powiedzieć, że ten film w wyżej wymienionym, bardzo silnej konkurencji filmów, otrzymał główną nagrodę tylko dla dopuszczalności tematu, bo choć film naprawdę warto obejrzeć, on w tym samym czasie i nie więcej. Produkcji w  który założyli aktorzy i producenci filmu  był realizowany na tej samej dramatycznym tekście który z powodzeniem grał na scenie.

Zmusiły odpowiednie słowo, bo cię kiedyś sprawia, że to, do czego bardzo ci zależy. Wierzyliśmy w tekst. Wyniki pracy, przedstawić nam rozpocząć, aby spróbować utrzymać się w czasie i w innym środowisku.

Film trwa i usług możliwości w inny sposób podejść do historii i postaci, że to był główny motyw. Jak dramatyczny tekst traci lub zyskuje przy adaptacji do kina? O tym możemy. Film nie robiliśmy, co by ktoś go porównał z show. On ma wielką wartość, od tego, od czego wyruszyliśmy w drogę. Kiedy widzowie oglądają film na festiwalu w Salonikach, ona, jak zwykle, nie wie, że powstał on na przedstawieniu, ale patrząc na ludzi w małym miasteczku w , które coś trapi to tekst uniwersalny, więc możemy go otworzyć, i nie sądziliśmy, że jeśli coś zyskuje lub traci „odczytu” z teatru do kina.